Коронавірус в Україні: серед військових ЗСУ зафіксували новий випадок інфікування

Дата публікації
Перегляди
4328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус в Україні: серед військових ЗСУ зафіксували новий випадок інфікування

Фото: Командування Медичних сил Збройних Сил України

Коронавірус підтверджено у Київському гарнізоні.

Новий тип коронавірусу COVID-19 виявили у військовослужбовця Київського гарнізону. Армієць від березня мав симптоми і лікувався вдома. Станом на 4 квітня це вже третій випадок інфікування COVID-19 у лавах Збройних Сил України.

Про це повідомили у командуванні медичних сил ЗСУ.

Відомо, що у пацієнта тривалий час зберігалася підвищена температура, а тому медики зробили два дослідження на коронавірус (експрес-тест та ПЛР), які показали позитивний результат.

Наразі стан здоров’я зараженого військового задовільний. Він перебуває вдома, де проходить курс лікування під наглядом медиків.

Військовослужбовців, що мали з ним контакти під час виконання службових обов'язків відправлено на самоізоляцію. Найближчим часом у них візьмуть проби для проведення дослідження на можливе зараження COVID-19.

Раніше у ЗСУ повідомили про перший випадок зараження новим коронавірусом – захворіла військова медичка у Хмельницькій області.  Другий випадок підтвердили у одного з військовослужбовців Київського гарнізону. Він 10 днів перебував на самоізоляції у зв’язку з контактом з хворою особою.

Зазначимо, що українським військовослужбовцям на час запровадженого всеукраїнського карантину щорічні планові відпустки тимчасово призупиняються. Також задля мінімізації поширення нового коронавірусу COVID-19 обмежено надання відпусток для складання сесії у навчальних закладах та заборонено службові відрядження.  

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
4328
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація