Коронавірус в Україні: Кличко назвав умови, за яких метро у Києві знову почне працювати

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус в Україні: Кличко назвав умови, за яких метро у Києві знову почне працювати

Фото: УНІАН

Попередньо метро закрите до 3 квітня.

Роботу метро у Києві не відновлять після 3 квітня, якщо динаміка зростання кількості інфікованих коронавірусом збережеться.

Про це на брифінгу 25 березня заявив мер столиці Віталій Кличко.

Кличко нагадав, що метро в Києві офіційно закрито від 17 березня до 3 квітня, але не виключає що обмеження подовжать.

"Ми слідкуємо за розвитком ситуації, якщо вірус буде поширюватись з такою ж самою динамікою, надалі обмеження діятимуть. Ми повинні максимально обмежити соціальні контакти та захистити здоров'я людей. Тільки з цим пов'язані такі кроки. Тому дату відкриття метро зараз сказати не можу", - сказав Кличко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація