Коронавірус в столичному онкодиспансері: на COVID-19 перевірили майже 90 працівників

Коронавірус в столичному онкодиспансері: на COVID-19 перевірили майже 90 працівників

У 84 працівників коронавірусу не виявили.

У 84 працівників столичного онкодиспансеру, де на коронавірус захворіла пацієнтка, COVID-19 не виявили. Такі перші результати ПЛР-тестів, повідомили ТСН.Ранок у медзакладі. 

На результати лабораторного тестування чекають ще 30 людей. Результати аналізів мають бути відомі вже сьогодні. 

Про COVID-19  в онкодиспансері першим повідомив міністр охорони здоров'я. Коронавірус у однієї з пацієнток виявили у п'ятницю, 1 травня. Жінка перебувала у палаті інтенсивної терапії, а перебіг хвороби був безсимптомним. 

Вхід до корпусу обмежили. Протестували спочатку зміну, яка працювала того дня. Серед чотирьох лікарів COVID-19  виявили у двох. Згодом тест пройшли й інші медики, які працювали у цьому ж корпусі і були контактними особами.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація