Коронавірус у Києві: у Мережі оприлюднили фото нової черги зі швидких біля лікарні

Напередодні з'явилося фото скупчення швидких у Солом'янському районі столиці.

Біля київської лікарні у Солом'янському районі зафіксували черги з карет швидкої допомоги, що госпіталізують пацієнтів із підозрою на коронавірус.

У черзі можна побачити приблизно вісім карет швидкої допомоги.

Напередодні у групі "Los Solomas / Солом'янський район" з'явилося фото скупчення швидких у Київської клінічної лікарні №5.

"Київська міська клінічна лікарня №5 сьогодні. Швидкі везуть людей з підозрою на COVID-19", — йдеться у дописі.

Нагадаємо, у Мережу потрапило відео черги карет швидкої допомоги біля інфекційного відділення Київської клінічної лікарні №9. Воно було знято у ніч проти 8 жовтня. За словами авторів допису, у кожному з автомобілів перебував інфікований коронавірусом. Проте цю інформацію спростував головний лікар клінічної лікарні №9 Михайло Валюк. Він наголосив, що у машинах швидкої допомоги насправді не було хворих на COVID-19. 

Потім у Департаменті охорони здоров'я КМДА пояснили, що черги зі швидких біля приймального відділення Київської клінічної лікарні № 9 утворилися не до інфекційного корпусу. "За інформацією головного лікаря, швидкі — не в інфекційний корпус. Лікарня була черговою, приймала пацієнтів з різними патологіями", — уточнили у КМДА.

Повʼязані теми:

Наступна публікація