Коронавірус став агресивнішим: у Києві більшість госпіталізованих – люди 30-40 років

Коронавірус став агресивнішим: у Києві більшість госпіталізованих – люди 30-40 років

Фото: КМДА

Якщо раніше більшість госпіталізованих були люди старшого віку, то тепер більше почали хворіти молоді кияни.

За весь період пандемії в лікарнях столиці не було стільки хворих на коронавірус. Зокрема й тих, хто перебуває у важкому стані та потребує кисневої підтримки.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у Telegram.

"Якщо раніше більшість госпіталізованих - це були люди старшого віку, то тепер більше почали хворіти молоді кияни. Чимало пацієнтів - це 30-40 річні мешканці столиці", - зазначив він.

Порівняно із січнем цього року у Києві,  якщо брати середні цифри, захворюваність збільшилася майже удвічі. І продовжує зростати. Летальність від вірусу – в півтора рази. Тільки останніми днями фіксують від 24 до 30 смертей щодоби.

Кількість госпіталізованих збільшилася у понад два рази. Із них хворих у важкому стані – вдвічі більше, ніж у січні. При цьому 90% пацієнтів потребують кисневої підтримки.

Мер Києва додав, що під апаратами ШВЛ перебувають удвічі більше людей. Якщо два місяці тому, в середньому, це було до 25 хворих, то сьогодні – за 50.

"Заповненість ліжок у січні в Києві була в середньому 30%. А тепер – понад 74%", - зазначив Кличко.

 

Нагадаємо, станом на 19 березня у Києві зафіксовано 1 210 нових випадків коронавірусу за добу. Загалом у столиці підтверджено 151 133 випадки COVID-19.

Новий локдаун: які обмеження чекають Київ та Львів

Новий локдаун: які обмеження чекають Київ та Львів

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація