Коронавірус помолодшав: Кличко назвав вік, у якому почало помирати все більше людей у Києві

Коронавірус помолодшав: Кличко назвав вік, у якому почало помирати все більше людей у Києві

Фото: УНІАН

У Києві зростає смертність від COVІD-19 серед людей віком від 50 років.

У Києві від наслідків коронавірусу протягом поточного тижня померло 265 пацієнтів. Останнім часом фіксують смерті від наслідків COVІD-19 серед хворих у віці 50-64 роки із супутніми патологіями.

Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко під час брифінгу.

Так, протягом тижня померло 127 жінок та 138 чоловіків. Найбільше помирає киян старших 65 років.

"Не зменшується поки в столиці кількість летальних випадків від вірусу. Останнім часом збільшилась кількість летальних випадків серед людей у віці 50-64 роки. Тільки за останній тиждень померли 46 мешканців міста цієї вікової категорії", - сказав Кличко.

У більшості випадків, як додав мер столиці, померлі мали супутні патології: серцево-судинні хвороби, цукровий діабет, надлишкову вагу. А тому він закликав громадян не зволікати зі зверненням до медиків і за перших проявів хвороби телефонувати до сімейного лікаря.

"Бо, як зазначають медики, така кількість тяжких хворих та летальних випадків зумовлена тим, що багато людей пізно звертаються за допомогою. А вірус – агресивний і швидко вражає системи органів інфікованої людини", – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві фіксують критичну ситуацію із забезпеченням киснем хворих на коронавірус. У місті максимально циркулює "британський" штам коронавірусу, і 80% всіх випадків захворювання викликані саме цією мутацією.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Коронавірус в Україні: чергова хвиля захворювання може накрити нас після Великодня

Коронавірус в Україні: чергова хвиля захворювання може накрити нас після Великодня

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація