Копи пояснили, навіщо приходили з обшуками до квартири Антіна Мухарського

Копи пояснили, навіщо приходили з обшуками до квартири Антіна Мухарського

Фото: facebook.com/AntinMykharsky

Обшуки не пов’язані із розслідуванням вбивства Павла Шеремета.

Обшуки у квартирі Антіна Мухарського, яку той здавав в оренду, пов'язані з розслідуванням наркоторгівлі.

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Так, правоохоронці встановили, що група осіб організувала інтернет-магазин в одному із популярних меседжерів. Там вони продавали наркотики та психотропні речовини.

Речовини збували, залишаючи "закладки". При цьому поліцейські з‘ясували, що до адміністрування цих груп причетні особи, які мешкають у Києві.

Там наголосили, що обшуки не пов’язані із розслідуванням вбивства Павла Шеремета.

У ніч проти 13 грудня правоохоронці прийшли з обшуками до квартири українського телеведучого, актора та письменника Антіна Мухарського на Подолі в Києві, яку він здає в оренду. За його словами, обшук тривав 5 годин.

Зазначимо, раніше Мухарський виклав на своїй сторінці у соцмережі відеозвернення на підтримку підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета – Андрія Антоненка.

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція затримала фігурантів вбивства журналіста Шеремета. Підозрюваних шукали понад 2,5 року. Нині їм оголошують підозру. 

Правоохоронці підозрюють у вбивстві журналіста військового та волонтера Андрія Антоненка, відомого також як рок-музикант Riffmaster та жінку Юлію Кузьменко. Окрім цього за словами правоохоронця, були встановлені його додаткові тісні зв’язки із двома особами, які також зацікавили слідство. Також правоохоронці назвали імена інших підозрюваних у скоєнні резонансного вбивства. Серед них подружжя колишніх АТОвців Владислав та Інна Грищенко, а також Дугарь Я.С. 

Волонтер Акастьолов прокоментував обшуки, які здійснили слідчі у його помешканні

Волонтер Акастьолов прокоментував обшуки, які здійснили слідчі у його помешканні

Повʼязані теми:

Наступна публікація