#Коноплі лікують. Києвом пройшли прихильники легалізації легких наркотиків

Дата публікації
Перегляди
3351
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Учасники ходи висунули владі дві вимоги.

У Києві в суботу, 28 жовтня, відбувся так званий конопляний марш. Близько 200 учасників ходи вимагали від влади декриміналізація незначних правопорушень у сфері обігу наркотиків (зберігання невеликих кількостей коноплі без мети збуту) і врегулювання законного доступу до медичного канабісу для українських пацієнтів та вирощування його з науковою метою.

Учасники пікетували будівлю уряду, а згодом вирушили до Міністерства охорони здоров’я, скандуючи: «Коноплі лікують!».

Хода обійшлась без конфліктів.

Слід зазначити, що у США та Канаді ринок канабісу, який використовують у медичних цілях, переживає справжній бум. Невдовзі частиною цього глобального ринку має стати й Німеччина. Німецьке агентство у справах канабісу – Deutsche Cannabisagentur – хоче покласти на себе цю функцію і шукає виробників на конкурсній основі. Для компаній цей тендер є воротами на німецький ринок і перепусткою до тимчасової міні-монополії: протягом 2019-2022 років має бути зібрано 6,6 тонн конопель. У цілому Німецьке агентство у справах канабісу пропонує десять квот - окрема компанія може подавати свою заявку максимально за сімома з них.

У багатьох компаніях з вирощування конопель вже панують настрої, подібні до "золотої лихоманки", адже хто зараз отримає таку можливість, той може у майбутньому сподіватися на стратегічну перевагу. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3351
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація