Конфлікт на Русанівських садах: Кличко розказав, як виплачують компенсації

Конфлікт на Русанівських садах: Кличко розказав, як виплачують компенсації

Фото: Сегодня

Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші ділянки або гроші.

Власники 222 дачних ділянок на Русанівських садах, де відбувається будівництво частини Подільсько-Воскресенського мостового переходу, вже отримали компенсації: квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію.

Вирішення конфлікту з мешканцями Русанівських садів триває. Вилученню підлягає загалом 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять вздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції.

"Будівництво мостового переходу не зупиняється нi на день. Наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту. Монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту", – розповів Віталій Кличко.

Як зауважив мер Києва, місто діє у правовому полі.

"Нещодавно в судовому порядку було вирішене питання щодо ще трьох таких ділянок. Люди отримали за них грошову компенсацію. Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію. Закликаю активістів Русанівських садів, дачі яких не підпадають під знесення: припиніть чинити супротив будівництву вкрай важливого об’єкта для транспортної інфраструктури міста! Подільсько-Воскресенський міст потрібен киянам. І ми його добудуємо!" – наголосив Кличко.

Нагадаємо, у Києві не вщухають будівельні війни за Русанівські сади. Місцеві впевнені, що їхній район прагнуть перетворити на загазовану бетонну пустелю. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація