Комунальники заповнили полігони снігом із Києва і скидають його, де знаходять місце

Комунальники заповнили полігони снігом із Києва і скидають його, де знаходять місце

Фото: ТСН

Не всі з них упевнені, що чинять правильно, але всі хочуть допомогти столиці швидше впоратися з наслідками снігопаду.

Останні дні київські комунальники намагаються вивезти снігові завали зі столиці туди, де вони не будуть нікому заважати, але навіть на полігонах, призначених для снігу, місце закінчується. Водії намагаються позбутися своїх багатотонних кучугур якнайшвидше, проте виходить це не завжди, і спроби звільнитися від снігу перетворюються на квест, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вивозити кучугури є роботою "Київавтодору", а там від коментарів відмовляються і маршрути вивозу сніга не розкривають. Журналісти вирішили самі простежити за наповненою снігом вантажівкою, водій якої намагався позбутися снігу в одному зі спальних районів, але його там налякав охоронець. У підсумку під оком телекамери комунальник привіз вантаж просто на роботу та втік.

Комунальники працюють, не покладаючи рук, аби звільнити Київ від снігу

Комунальники працюють, не покладаючи рук, аби звільнити Київ від снігу

На полігонах тим часом утомлені водії вже збилися з рахунку, скільки разів привозили і скидали столичний сніг. Кожен із них зробив не одну десятку "ходок" і вивіз у підсумку не менше 100 тон. Але не всі працівники впевнені, що мають право залишати свій вантаж саме на полігоні, бо там мають існувати ліміти по районах. Натомість зі столиці понавозили стільки, що водії самі не впевнені в тому, що зможуть видряпатися по такій кількості снігу назад у місто. Але попри всі складнощі та завантаження полігонів комунальники обіцяють, що вже до ранку четверга столиця побачить наслідки їх роботи.

Як повідомлялося, напередодні сотні людей вимушені були пішки йти до Києва через скупчення фур на нерозчищених дорогах при в’їздах до столиці. У суцільних заторах зупинився не лише великогабаритний транспорт, але й маршрутки і легковики, тож у пасажирів просто здавали нерви і вони вирушали до міста власними ногами.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація