Комунальники сподіваються до ранку розчистити Київ від снігу

Комунальники сподіваються до ранку розчистити Київ від снігу

Фото: ТСН

Увечері у столиці були великі затори через зимову негоду.

У Києві у вівторок вечором протягом кількох годин поспіль ішов сніг. Через це рух центром приблизно від 17:00 вечора був дуже ускладнений, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

За годину автомобілі долали відстань у 4,5 км, на дорогах було багато дрібних ДТП, через це утворювалися затори. Слизько було і на тротуарах, де падали перехожі, і на бруківці проїжджої частини, через що й траплялися аварії, бо не всі водії враховували дорожню ситуацію та витримували безпечні швидкість і дистанцію.

Заметіль у столиці спричинила транспортний колапс

Заметіль у столиці спричинила транспортний колапс

На шляхах була помітна робота снігоприбиральної техніки, котрої вийшло аж 285 одиниць. Однак навіть така кількість машин не могла встигнути оперативно розчистити велику кількість столичних доріг. Комунальники просили киян, попри завірюху, вийти на вулицю та прибрати зі шляхів припарковані на узбіччях машини, аби за ніч техніка зуміла розчистити дороги у столиці.

Як уже повідомлялося, з метою полегшення роботи снігоприбиральної техніки та розвантаження головних шляхів влада міста вирішила в середу обмежити в'їзд вантажних великовагових транспортних засобів до Києва. Зокрема, від 5:00 до 10:00 вантажівкам буде заборонено заїжджати до столиці

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Наступна публікація