Комунальники пояснили, чому під трамвайними коліями в Києві провалилася величезна яма

Через аварію на колекторі довелося призупинити рух трамвая №8.

У п'ятницю, 15 грудня, на вулиці Тростянецькій у Дарницькому районі Києва під трамвайними рейками провалилася яма діаметром 6 метрів та глибиною 3,5 метра.

У КМДА пояснили, що провалля утворилося через руйнування Новодарницького каналізаційного колектора. Він залягає на глибині 10 метрів і має 2,9 метра в діаметрі. Причиною аварії називають зношеність труби – "унаслідок дії газової корозії несуча спроможність була втрачена, верх труби зруйнувався й утворився провал земельної ділянки".

"Аварійні бригади одразу прибули на місце події. Відведення стоків на час ліквідації пошкодження здійснюватиметься через Позняківський колектор. Комунальні служби вже здійснили оперативне переключення. Наразі на розі вулиць Горлівської та Тростянецької перекрито рух транспорту у дві смуги, а також зупинено рух трамвая №8", - повідомили в КМДА.

"Ми зараз визначаємо ряд першочергових технічних заходів, аби локалізувати пошкодження та провести обстеження. Після цього визначимо послідовність робіт із санації колектора. Але зараз замість трамваїв, що зупинилися через аварію, ми запустили п'ять автобусів, завтра курсуватиме шість. Ми просимо людей враховувати проведення протиаварійних робіт під час формування своїх маршрутів", – зазначив заступник голови КДМА Петро Пантелеєв.

Точної дати, коли відремонтують колектор, комунальники поки що назвати не можуть.

Нагадаємо, влітку у Києві під землю провалилося авто з жінкою та двома дітьми. Двометрова яма утворилася через прорив тепломережі, потік окропу почав заливати салон автомобіля, в якому були жінка з 9-місячним немовлям та 12-річним хлопчиком. Рятувати їх кинулися перехожі та працівники "Київенерго", які прибули на виклик іще до аварії, однак, не встигли навіть поставити попереджувальні знаки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація