Комітет виборців: Кличко на першому місці серед усіх мерів за виконанням обіцянок Вибори

Комітет виборців: Кличко на першому місці серед усіх мерів за виконанням обіцянок

Фото: УНІАН

Комітет виборців України (КВУ) дослідив, що у Київського міського голови Віталія Кличка найвищий рівень виконання виборчої програми серед мерів міст з кількістю населення понад 500 тисяч людей.

Про це було заявлено сьогодні на пресконференції в ІА "Інтерфакс-Україна".

"Найвищі показники виконання виборчих програм у Київського міського голови Віталія Кличка. Наше дослідження вказує, що виборча програма виконана в середньому на 75-80%", – зазначили у КВУ.

Генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель наголосив, що виборча програма Віталія Кличка була достатньо конкретною, відкритою та була у публічному доступі.

"Власне, за тими матеріалами, які були подані, нам було вказано про те що в Києві були створені єдині пішоходні зони – Андріївський узвіз, Контрактова площа, нам вказали цифру про оновлення 414 парків і скверів, нам вказали на те, що виконано обіцянку щодо проведення щорічних інвестиційних форумів. Також ми отримали досить велику цифру того, що у 2019 році послугами ЦНАПів скористалися понад 1 мільйон жителів міста. Це достатньо великий показник, який вирізняється серед інших громад", – наголошують у Комітеті виборців України.

За даними КВУ, в інших мерів – нижчі результати.

"Дещо нижчий результат із показниками 65-70% у міського голови Дніпра Бориса Філатова. Виконання виборчої програми в районі половини, 50-55%, у міських голів Одеси Геннадія Труханова і Львова — Андрія Садового. Ну і, власне, червона зона – це відсутність виборчих програм, або неможливість їх знайти у Геннадія Кернеса, міського голови Харкова. Інакше кажучи, ми не отримали відповіді на запит, але наші експерти вказують, що виборчої програми не було. Тобто кандидат на виборах 2015 року не пропонував виборчої програми, і точно те саме у міського голови Запоріжжя — пана Буряка. Виборча програма відсутня, або принаймні вона відсутня в публічному доступі, відповіді на запит немає", – зазначив генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель.

За словами представників КВУ, аналіз виконання програм проводився на основі офіційних запитів до міських рад, а також експертного аналізу.

Як повідомлялось раніше, у рейтингу кандидатів на виборах мера Києва лідером зі значним відривом є Віталій Кличко – за нього готові віддати голоси 44% тих, хто визначився із вибором і має намір  взяти участь у голосуванні.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація