Колишній нардеп Борислав Береза вирішив йти у мери Києва

Колишній нардеп Борислав Береза вирішив йти у мери Києва

Борислав Береза / Facebook

Він заявив, що його команда буде розробляти екологічну програму розвитку столиці.

Колишній народний депутат Борислав Береза балотуватиметься у мери Києва під час місцевих виборів в Україні.

Про це він 12 серпня повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Так, я ухвалив остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда "ЕкоПартії" - до Київради. Я втомився ставити собі одні й ті самі питання: Чому моє улюблене місто не виглядає, як Будапешт, Брюгге, Страсбург й тим паче Відень? Чому в цих містах гарні дороги, чітко налагоджена інфраструктура, збережені історичні пам’ятки і потоки туристів? А в нас, натомість, лише незаконна та хаотична забудова, знищення зелених зон, засмічення й загазованість, погані дороги й величезні затори? Все просто: риба гниє з голови. Києвом десятиріччями керували випадкові люди, які не мали ані конкретної стратегії, ані власного бачення щодо майбутнього нашої столиці", - пояснив своє рішення Береза.

Він також додав, що вестиме до Київради і свою партію екологічної ідеології. "Я ухвалив рішення йти у мери Києва й вести команду своєї "ЕкоПартії" у Київраду. В наших рядах - професіонали, здатні розробити повноцінну екологічну програму розвитку столиці, й рішучі політики спроможні втілити її у життя. Разом ми очистимо місто від сміття, а владу від корупції!", - написав кандидат у мери столиці.

Так, я прийняв остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда ЕкоПартії - до Київради. Я втомився ставити собі...

Опубліковано Borislav Bereza Середа, 12 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 11 серпня про намір боротися за мерське крісло столиці заявив Сергій Притула, який балотуватиметься від партії "Голос".

Політтехнолог Віктор Уколов розповів, чому прийдешні вибори будуть складними

Політтехнолог Віктор Уколов розповів, чому прийдешні вибори будуть складними