Колега розповів про обставини смерті Шишова: Це стара схема. Людина повішена зі слідами побиття на обличчі

Колега розповів про обставини смерті Шишова: Це стара схема. Людина повішена зі слідами побиття на обличчі

Фото: instagram.com/vvshishov/

За словами Шчучка, у загиблого було дивне передчуття, він просив подбати про близьких людей.

Зниклий 2 серпня в Києві очільник "Білоруського дому в Україні" Віталій Шишов знайдений повішеним в парку зі слідами побиття на обличчі.

Про це розповів колега загиблого Юрій Шчучко, передає "Настоящее время".

"Святошинський парк оточила Національна гвардія України, тривають слідчі дії. Ми викликали швидку допомогу його подрузі. Ми з Віталієм давно знайомі, фактично з першого дня його присутності в Україні", - говорить він.

Шчучко розповів, що вийшов разом із друзями Віталія на його пошуки, поліція вже опитувала місцевих жителів. Коли він дійшов до парку, виявив тіло Шишова.

"Це стара схема. Людина повішена зі слідами побиття на обличчі. Нічого не викрадено. Він був у звичайному заношеному одязі, в якому люди займаються спортом, з собою був тільки телефон", - говорить Шчучко.

За його словами, всі активні члени "БДУ" отримували інформацію, що в Україні "прибувають люди з Сил спеціальних операцій та інших підрозділів Білорусі для їх фізичного знищення".

"У тому числі від СБУ приходила така інформація. Говорили, щоб ми були обережнішими, тому що тут працює мережа агентів КДБ Білорусі і можливо все. Віталій просив мене подбати про близьких людей, які його оточують. У нього було дивне передчуття", - ділиться Шчучко.

Нагадаємо:

  • Про зникнення напередодні заявили колеги Віталія. 26-річний Шишов ще 2 серпня вранці вирушив на пробіжку і відтоді припинив виходити на зв’язок. 
  • Вже 3 серпня чоловіка знайшли повішеним в одному з парків Києва неподалік від місця його проживання.
  • "Білоруський дім в Україні" - некомерційна громадська організація. Вона надає допомогу громадянам Білорусі, які втекли в Україну, з пошуком знімного житла, легалізацією та працевлаштуванням.

Новини України: очільника Білоруського дому Віталія Шишова знайшли повішеним у лісосмузі

Новини України: очільника Білоруського дому Віталія Шишова знайшли повішеним у лісосмузі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Смерть Віталія Шишова
Наступна публікація