"Кохання" у вісім років: історія стосунків блогерів Міли Маханець і Паші Пая отримала продовження

"Кохання" у вісім років: історія стосунків блогерів Міли Маханець і Паші Пая отримала продовження

Дитячий омбудсмен прокоментував хід розслідування у справі.

Історія стосунків малолітних блогерів Паші Пая і Міли Маханець отримала продовження. Зараз розслідування у цій справі триває, бо контент, який вони публікували, вважається неприпустимим.

Про це в інтерв'ю "Фактам" повідомив уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, коментуючи скандал з малолітньою блогеркою і її 13-річним другом із Києва.

"Вважаю контент, який виготовляли і публікували дорослі, використовуючи своїх дітей, неприпустимим і таким, що порушує їхні права. Цей контент може шкодити не тільки дітям, безпосередньо його створюють, але і тим, які спостерігають за ними, беруть приклад. Тому я і звернувся в МВС, Генпрокуратуру, кіберполіцію, соціальні служби для встановлення фактів і відповідного реагування", - розказав Кулеба.

Дитячий омбудсмен нагадав, що зараз кримінальне провадження відкрито і розслідування триває. Кулеба зазначає, що суспільство має одразу реагувати, якщо бачить подібний контент в мережі.

"На жаль, батьки іноді не бачать межі і проста розвага перетворюється в експлуатацію сина або дочки. У кожному конкретному випадку потрібно розбиратися, щоб сказати, є тут порушення чи ні. Вважаю, що суспільство має реагувати на той контент, участь в якому може негативно вплинути на дитину. Зокрема, повідомляти в кіберполіцію, якщо натрапили на такі матеріали", - зазначив він.

На думку Кулеби, ситуація, що склалася, ще раз підтверджує, наскільки сьогодні важливо говорити про онлайн-безпеку не тільки з дітьми, але і з дорослими.

"На жаль, іноді батьки самі наражають синів і дочок на небезпеку", - резюмував Кулеба.

Нагадаємо, що роман 8-річної Міли Маханець і 13-річного Паші Пая збурив громадськість. Маму дівчинки викликали на допит до поліції. Батьків підозрюють у тому, що вони заради грошей змушують дітей розігрувати кохання.

Раніше 8-річна блогерка і модель Міла Маханець поскаржилася, що соціальні служби надто часто стали навідуватися до неї додому. До того ж, батьки 13-річного Паші Пая заборонили йому бачитися з Мілою.

Проте після розлуки, яка тривала два місяці, діти знову виклали у соцмережу спільні фото.

Повʼязані теми:

Наступна публікація