КМДА звернулась до поліції через перепродаж перепусток для проїзду у громадському транспорті

КМДА звернулась до поліції через перепродаж перепусток для проїзду у громадському транспорті

Фото: УНІАН

Горе-ділка можуть притягнути до відповідальності.

Департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації звернувся до Головного управління Нацioнальної поліції через незаконний перепродаж перепусток на проïзд, запроваджених на час карантину у зв’язку з загрозою поширення коронавірусу.

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

"Відсьогодні громадський транспорт Києва здійснює перевезення лише тих громадян, які працюють на підприємствах та установах, що забезпечують життєдіяльність країни та міста – це медичні працівники, правоохоронці, працівники житлово-комунальної сфери, робітники супермаркетів та аптек, соціальні працівники тощо. Всі вони упродовж вихідних були забезпечені міською владою спеціальними квитками. Складна ситуація – це можливість для кожного показати своє обличчя: хтось допомагає сусідам похилого віку або пропонує безкоштовно підвезти лікаря або медсестру до роботи, а інший розпочав в інтернеті перепродаж спецквитків на проїзд в громадському транспорті", - розповіли у департаменті.

Наразі всю інформацію надано правоохоронцям та подано відповідну заяву.

Департамент транспортної інфраструктури звернувся до Головного управління Нацioнаданої поліції щодо незаконноï...

Опубликовано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Понедельник, 23 марта 2020 г.

"Невідворотність покарання за такі дії - головна запорука того, щоб іншим ділкам ця ідея не здалась привабливою", - додали у КМДА.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

Фото: ТСН.ua

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація