У Кличка повідомили, кому хочуть віддати теплові мережі Києва

У Кличка повідомили, кому хочуть віддати теплові мережі Києва

Фото: pixabay.com

Влада міста проводить консультації з провідними європейськими операторами з управління енергетичними об'єктами.

Київська міська держадміністрація веде переговори з Fortum Corporation (Фінляндія) і Veolia Environnement (Франція) про співпрацю при управлінні тепловими мережами.

Про це йдеться у відповіді КМДА на запит депутата Мустафи Найєма, яку він оприлюднив на своїй сторінці Facebook.

"Після припинення дії угоди (з" Київенерго "з управління тепловими мережами - ІФ) теплоенергетичний комплекс Києва переходить в муніципальне управління. У той же час місто здійснює пошук оптимальних і вигідних міській громаді шляхів і форм управління енергетичним комплексом, проводячи консультації з провідними європейськими операторами з управління енергетичними об'єктами (зокрема, Fortum та Veolia) про можливу співпрацю ", - йдеться в документі, оприлюдненому депутатом на своїй Facebook-сторінці.

 

КМДА і "Київенерго" підписали "Угоду про реалізацію проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва" 27 вересня 2001 року з терміном дії до 31 грудня 2017 року. Договір передбачав передачу в управління "Київенерго" комунальних теплових мереж, ТЕЦ, сміттєспалювального заводу "Енергія".

КМДА пропонує Київраді продовжити дію договору з "Київенерго" до кінця опалювального сезону, а саме, до 27 квітня 2018 року.

Нагадаємо, що в Києві з 30 травня відключили гарячу воду у декількох районах. Гарячою водою ці масиви забезпечувала столична ТЕЦ-9. Її роботу було зупинено через припинення газопостачання у зв'язку із заборгованістю перед "Київтрансгаз".

"Київенерго" взялося за ліквідацію наслідків аварії труби в Голосіївському районі

"Київенерго" взялося за ліквідацію наслідків аварії труби в Голосіївському районі

Повʼязані теми:

Наступна публікація