КМДА розповіла, коли почнуть відключати опалення в житлових будинках

Дата публікації
Перегляди
1094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КМДА розповіла, коли почнуть відключати опалення в житлових будинках

Фото: УНІАН

За прогнозом найближчими днями у Києві очікується тепла погода.

Міська влада Києва почала проводити підготовчі роботи для завершення опалювального сезону у столиці. Відключити системи теплозабезпечення планують 6 квітня.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Близько 500 адміністративних будівель, а також низка офісів вже відімкнули себе від опалення, надіславши спеціальні індивідуальні заявки. 

"За прогнозом погоди, що надійшов від Українського гідрометцентру, з 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів. Тепла погода збережеться і надалі. У зв'язку з цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям – ПАТ "Київенерго", ТОВ "Євро-Реконструкції" та іншим – приступити до згортання систем теплозабезпечення", - йдеться у заяві заступника міського голови Петра Пантелеєва.

Відомо, що для відключення будинків віж опалення середня добова температура протягом трьох днів не має бути меншою від 8 градусів вище нуля. 

Представники "Київгазу" перед Великодніми святами почали відключати людям опалення

Представники "Київгазу" перед Великодніми святами почали відключати людям опалення

Нагдаємо, уже кілька великих українських міст вирішили завершити опалювальний сезон достроково. До списку увійшли Миколаїв, Херсон, Львів, Кривий Ріг.

Наступна публікація