КМДА розглядає можливість обладнати МВЦ на Лівому березі під шпиталь для хворих на коронавірус

КМДА розглядає можливість обладнати МВЦ на Лівому березі під шпиталь для хворих на коронавірус

Питання стане актуальним, якщо кількість хворих різко зросте.

У Київській міській державній адміністрації розглядають можливість облаштувати під шпиталь для хворих на коронавірус міжнародний виставковий центр на "Лівобережній", у якому три роки тому відбувалось "Євробачення".

Як розповів ТСН заступник голови КМДА Микола Поворозник, така можливість поки лише на рівні розмов, у разі, якщо кількість хворих стрімко зростатиме і стане критичною.

Водночас під час щоденного брифінгу мер Києва Віталій Кличко розповів, що крім Олександрівської лікарні в місті облаштовано ще шість баз у медзакладах, що готові приймати інфікованих коронавірусом киян.  Це  інфекційні відділення в таких закладах: Київській міській лікарні № 4, клінічній лікарні № 9, міській дитячій лікарні № 1, міській дитячій інфекційній лікарні, у пологових будинках столиці номер 3 та номер 5. Усього розгорнуто 482 ліжка. З них для дорослих – 237 ліжок, для дітей – 200 і 45 для вагітних. У разі потреби у Києві готові розгонути додатково 7 тисяч ліжок.

Як відомо, до розміщення хворих у непризначених для лікування місцях вдаються в усіх країнах, де швидко розповсюджується коронавірус. Наприклад, у Відні під лікарню також переоблаштовують Виставковий центр, а у США під медичні потреби віддали футбольне поле.

Нагадаємо, У китайському місті Ухань, з якого почалося розповсюдження коронавірусу, закрили усі 16 тимчасових лікарень, де лікували інфікованих COVID-19. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація