КМДА розглядає можливість обладнати МВЦ на Лівому березі під шпиталь для хворих на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
8534
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КМДА розглядає можливість обладнати МВЦ на Лівому березі під шпиталь для хворих на коронавірус

Питання стане актуальним, якщо кількість хворих різко зросте.

У Київській міській державній адміністрації розглядають можливість облаштувати під шпиталь для хворих на коронавірус міжнародний виставковий центр на "Лівобережній", у якому три роки тому відбувалось "Євробачення".

Як розповів ТСН заступник голови КМДА Микола Поворозник, така можливість поки лише на рівні розмов, у разі, якщо кількість хворих стрімко зростатиме і стане критичною.

Водночас під час щоденного брифінгу мер Києва Віталій Кличко розповів, що крім Олександрівської лікарні в місті облаштовано ще шість баз у медзакладах, що готові приймати інфікованих коронавірусом киян.  Це  інфекційні відділення в таких закладах: Київській міській лікарні № 4, клінічній лікарні № 9, міській дитячій лікарні № 1, міській дитячій інфекційній лікарні, у пологових будинках столиці номер 3 та номер 5. Усього розгорнуто 482 ліжка. З них для дорослих – 237 ліжок, для дітей – 200 і 45 для вагітних. У разі потреби у Києві готові розгонути додатково 7 тисяч ліжок.

Як відомо, до розміщення хворих у непризначених для лікування місцях вдаються в усіх країнах, де швидко розповсюджується коронавірус. Наприклад, у Відні під лікарню також переоблаштовують Виставковий центр, а у США під медичні потреби віддали футбольне поле.

Нагадаємо, У китайському місті Ухань, з якого почалося розповсюдження коронавірусу, закрили усі 16 тимчасових лікарень, де лікували інфікованих COVID-19. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
8534
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація