Кличко звільнив директора комунального підприємства, який планував придбати Land Cruiser за 1,5 мільйона

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко звільнив директора комунального підприємства, який планував придбати Land Cruiser за 1,5 мільйона

Фото із соцмереж

Тендер на придбання підприємством дорогого авто вже скасували.

Мер Києва Віталій Кличко звільнив керівника комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва", який планував придбати Land Cruiser за 1,5 мільйона гривень.

Тендер на придбання підприємством дорогого авто вже скасували.

Про це повідомив Віталій Кличко у Telegram.

Як стало відомо, 17 листопада КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" оголосило відкриті торги на придбання автомобіля Toyota Land Cruiser. Рішення про закупівлю нового дороговартісного автомобіля керівництво підприємства ухвалило самостійно. У порушення наказу Департаменту транспортної інфраструктури, згідно з яким усі закупівлі комунальних підприємств обов’язково узгоджуються з профільним департаментом та Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

"Керівник КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" не повідомив про наміри оголосити відкриті торги на придбання дорогого позашляховика ні заступника голови КМДА, який відповідає за дорожньо-транспортну галузь, ні Департамент транспортної інфраструктури, ні Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА", - зазначив Кличко.

Мер Києва наголосив, що 19 листопада торги скасовані , а директора комунального підприємства повідомили про звільнення.

"Не можуть чиновники поводитися так нахабно і безсовісно з коштами міського бюджету, коштами киян. І це повинні розуміти всі, хто працює у владі", - підсумував мер Києва.

Нагадаємо, згідно з опитуванням "Рейтингу", понад половина українців не побачила позитивних зрушень у боротьбі з корупцією в державі за останній рік. 

Наступна публікація