Кличко звернувся до Ради із проханням розпустити Київраду та призначити у столиці дострокові вибори

Кличко звернувся до Ради із проханням розпустити Київраду та призначити у столиці дострокові вибори

Фото: УНІАН

Це відбулося через відсутність кворуму у Київраді.

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Верховної Ради України з проханням розпустити Київську міську раду та призначити у столиці дострокові вибори.

Про це він заявив на засідання Київради 19 вересня.

"Сьогодні ми бачимо, що кворуму немає. Тобто працювати готові таки не всі. І тому я звертаюсь до парламенту. Це звернення щодо розпуску Київради 8 скликання та призначення дострокових виборів у Києві. І зараз хай депутати йдуть і розповідають киянам, як вони працювали і чому вони думають, що їх оберуть знову", - повідомив Кличко.

На засідання зареєструвалось 38 депутатів із 120.

Нагадаємо, 16 вересня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про внесення змін до закону "Про столицю України - місто-герой Київ". У прикінцевих та перехідних положеннях ідеться про проведення дострокових виборів міського голови Києва, які можуть бути призначені на 8 грудня 2019 року. Перед тим, 12 вересня Кличко збирав лідерів фракцій Київради для консультацій з приводу дострокового припинення її повноважень.

Водночас, народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єра Гончарука з проханням провести аудит роботи міського голови Києва Віталія Кличка та КМДА. Згодом глава уряду України розпорядився провести аудит діяльності Київської міської державної адміністрації та окремих столичних райдержадміністрацій. 

Кличко оголосив консультації щодо розпуску Київради 8-го скликання

Кличко оголосив консультації щодо розпуску Київради 8-го скликання

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація