Кличко звернувся до поліції через падіння стовпів на Шулявському мосту

Кличко звернувся до поліції через падіння стовпів на Шулявському мосту

Мер Києва наголосив, що головна відповідальність - на генеральному підряднику, який відповідає за якість робіт. 

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до поліції через падіння стовпів на Шулявському мосту.

Про це він повідомив у Telegram.

"Щодо ситуації, що трапилася на Шулявському шляхопроводі. Замовник будівництва - КП "Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд міста Києва" - звернувся із заявою до поліції. Також звернувся до правоохоронних органів і я. Зараз експерти та оперативно-слідча група на місці встановлюють причини падіння опор. Та обстежують інші опори на мосту", - повідомив він. 

Мер Києва наголосив, що однозначно головна відповідальність - на генеральному підряднику, який відповідає за якість робіт. 

"Я переконаний, що правоохоронні органи повинні оперативно встановити причини інциденту - щоб винні понесли відповідальність", - підсумував Кличко.

Нагадаємо, що 15 грудня близько 14:00-15:00 сталося падіння трьох опор освітлення в районі транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі. Один зі стовпів упав на машину. Опори розташовані на смузі руху в напрямку вул. В. Гетьмана та вул. О. Довженка.

Зазначимо, 27 лютого 2017 року шляхопровід обвалився. Уламки впали на припарковані під мостом автомобілі. Міський голова Києва Віталій Кличко сказав, що "міст втомився". Тоді початок реконструкції запланували на листопад 2018 року, але строки перенесли на січень 2019 року. Не розпочавши роботи взимку, у мерії пообіцяли, що старт відбудеться усередині березня. 

Після кількох перенесень строків реконструкцію розпочали і міст відкрили 28 грудня 2019 року. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація