Кличко знайшов собі нового радника і майбутнього заступника із широкими повноваженнями

Кличко знайшов собі нового радника і майбутнього заступника із широкими повноваженнями

Фото: УНІАН

Ним став 40-річний керівний партнер інноваційного парку UNIT.City та колишній директор Національного експоцентру України Максим Бахматов. 

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко у понеділок, 23 вересня, представив свого нового радника, якого планує призначити на посаду заступника "з широкими повноваженнями". Ним став 40-річний керівний партнер інноваційного парку UNIT.City та колишній директор Національного експоцентру України Максим Бахматов. 

"Максим Бахматов займеться втіленням інформаційних технологій в управління містом, питанням інвестиційної діяльності регуляторної політики містобудування та архітектури. Він тепер є моїм радником, а практично - заступником з широкими повноваженнями і дуже серйозними завданнями", - оголосив Кличко під час брифінгу.

Максим Бахматов / Фото: УНІАН

Він уточнив, що поки Бахматов працюватиме лише на посаді радника, оскільки для призначення на посаду заступника кандидатуру потрібно узгодити з урядом. 

Бахматов своєю чергою додав, що спершу займеться розробкою Генплану столиці. "Я почну з аудиту тих напрямів, що мені довірені. Одне з головних питань - це Генплан міста, розвиток міста по взірцю європейських столиць, бо він робиться разом з європейськими експертами і концентрує в собі найкращі практики. Тобто моїм завданням буде довести його до логічного кінця", - прокоментував свою майбутню діяльність Бахматов.

Окремо Кличко зазначив, що вдячний своїм двум іншим заступникам - Олександру Спасібку та Дмитру Давтяну - за зроблену роботу, хоча й не все вдалося зробити. Мер не уточнив, чи продовжать вони роботу на своїх посадах.

Нагадаємо, 16 вересня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про внесення змін до закону "Про столицю України - місто-герой Київ". У прикінцевих та перехідних положеннях ідеться про проведення дострокових виборів міського голови Києва, які можуть бути призначені на 8 грудня 2019 року. Перед тим, 12 вересня Кличко збирав лідерів фракцій Київради для консультацій з приводу дострокового припинення її повноважень.

Водночас, народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єра Гончарука з проханням провести аудит роботи міського голови Києва Віталія Кличка та КМДА. Згодом глава уряду України розпорядився провести аудит діяльності Київської міської державної адміністрації та окремих столичних райдержадміністрацій. 

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Битва за Київ: як Кличко вирішив "відправити в нокаут" усю Київраду

Повʼязані теми:

Наступна публікація