Кличко здивувався, чому люди обурилися через проект найбільшого прапора України

Кличко здивувався, чому люди обурилися через проект найбільшого прапора України

Віталій Кличко / Фото: УНІАН

Його планують розмістити на території Музею історії України у Другій Світовій війні.

Столична влада представила проект встановлення флагштоку державного прапора України ЮНЕСКО  і попередньо отримала схвальну оцінку від організації. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

"Зараз роздувається багато спекуляцій та інсинуацій щодо встановлення головного прапора столиці в Києві. Знаєте, якщо чесно, я здивований. Лунають закиди, мовляв, навіщо це потрібно? Не на часі і так далі", – сказав Кличко.

Він додав, що прапор є одним із символів держави, що сприяє національній єдності.

"І сьогодні наш прапор – не тільки символ державності, а – я б сказав – ще й символ нашої віри. Віри в себе, в свої сили, в перемогу України! Саме тому і виникла ідея встановлення найбільшого прапору України. Встановити його ми плануємо на території Музею історії України у Другій Світовій війні. Таке розташування дасть змогу бачити прапор із багатьох районів міста Києва. Оскільки йдеться про схили Дніпра, ми презентували проект ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримали схвальну оцінку", – заявив Кличко.

Кличко оголосив про плани встановити у найбільший у столиці прапор України

Кличко оголосив про плани встановити у найбільший у столиці прапор України

Мер столиці також пояснив вартість проекту у 47,5 млн гривень

 "Щоб встановити металеву конструкцію висотою 75 метрів і вагою 85 тонн – це і інженерно технічні роботи, і облаштування прилеглої території, й інші роботи. Фахівці від КМДА, які над цим працюють, нададуть всі розрахунки і технічне обґрунтування", – запевнив Кличко.

Раніше повідомлялося, що мер має намір до 23 серпня 2018 року спорудити прапорну щоглу з найбільшим стягом України розміром 12,5 на 19 метрів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація