Кличко здивував віком заражених коронавірусом і розповів, звідки вони прибули

Кличко здивував віком заражених коронавірусом і розповів, звідки вони прибули

Фото: УНІАН

13 з 24 хворих перебувають у столичних лікарнях, 11 – на самоізоляції вдома під контролем лікарів.

Кількість хворих на коронавірус у Києві на жаль збільшується, наразі їхня кількість зросла до 24 осіб.

Про це 23 березня повідомив під час онлайн-пресбрифінгу міський голова столиці Віталій Кличко.

"За минуло добу Київ отримав ще 14 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Таким чином, у столиці вже 24 хворих на коронавірус. З 14 нових лабораторно підтверджених випадків, 8 хворих - це жінки від 25 до 49 років та 6 чоловіків від 23 до 56 років. Загалом з 24 зареєстрованих випадків, 22 випадки  - це інфікування киян, що повернулися з європейських країн: Франція, Іспанія, Німеччина. Два випадки – це місцеве зараження від хворих з Житомирської області та Києва", - розказав мер Києва.

Він також додав, що у столиці швидкими тестами протестовано 500 киян.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Кому та коли робитимуть тести на COVID-19 - тлумачення від МОЗ

Кому та коли робитимуть тести на COVID-19 - тлумачення від МОЗ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація