Кличко запустив прокладання тунелю метро на Виноградар

Дата публікації
Перегляди
317
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Мер Києва Віталій Кличко разом із метробудівцями урочисто запустив в роботу великий прохідницький комплекс, що прокладатиме тунель від майбутньої станції "Мостицька" до станції "Сирець".

"Сьогодні ми розпочали дуже важливий етап будівництва двох нових станцій метрополітену на Виноградар – "Мостицька" та "Проспект Правди". Великий прохідницький комплекс, що на честь дружини керівника проекту назвали "Галина" (є така традиція у метробудівців), розпочав сьогодні роботу", – зазначив Віталій Кличко.

Довжина комплексу становить 96 метрів. До цього в середині серпня за участю фахівців із Німеччини на тунелепрохідницький комплекс була встановлена нова планшайба діаметром понад 6 метрів, і вагою майже 60 тонн. Ця планшайба розроблена для проходки різного типу ґрунтів.

Віталій Кличко наголосив, що за місяць комплекс буде проходити близько 200 метрів під землею. І приблизно за шість місяців прокладе тунель у напрямку станції "Сирець" – довжиною в 1300 метрів. Також паралельно триває виготовлення огороджуючих конструкцій методом "стіна в ґрунті", що стануть основою тунелю.

"Триває і процес бетонування майбутніх стін перегону між станціями "Мостицька" та "Проспект Правди". Спочатку там вирили величезні котловани, де пролягатимуть колії метрополітену. Тунель на цій ділянці буде двоярусним, на відміну від усіх інших станцій київського метро. Така конструкція пов’язана із особливостями інфраструктури району, – повідомив мер. – Щодо термінів побудови станцій – представники "Київметробуду" запевнили, що у повному обсязі отримують фінансування від міста. І роблять все, щоб у грудні 2021 року дві нових станції метро на Виноградар ми відкрили".

Віталій Кличко нагадав, що нові станції перевозитимуть понад 90 тисяч пасажирів на добу. Довжина ділянки метро між цими двома станціями становитиме 3,7 кілометри.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
317
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація