Кличко вводить символічну сплату пайової участі для літніх майданчиків в 1 гривню

Дата публікації
Перегляди
1014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко вводить символічну сплату пайової участі для літніх майданчиків в 1 гривню

Фото: unsplash.com

Така міра має допомогти рестораторам пережити карантин та мінімізувати економічні втрати.

У Києві планують встановити для літніх майданчиків символічну фіксовану суму пайової участі розміром в 1 гривню, щоб підтримати бізнес в умовах пандемії.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко на онлайн-конференції 13 травня.

"Розуміючи, що бізнес несе втрати і йому потрібна допомога, ми підготували рішення Київради про запровадження для літніх та сезонних майданчиків кафе і ресторанів символічної фіксованої сплати пайової участі у сумі 1 гривня. Для літніх майданчиків – до кінця жовтня цього року. Для сезонних – до кінця грудня", – сказав він.

Брифінг Кличка щодо протидії коронавірусу

Дивіться наживо брифінг мера Києва Віталія Кличка щодо ситуації у столиці в умовах запровадженого коронавірусного карантину

Опубліковано ТСН Вівторок, 12 травня 2020 р.

Так, усі сезонні майданчики, які отримували документи у 2019 році, зможуть отримати нові документи на розміщення. Їх видаватиме Департамент містобудування та архітектури без опрацювань і зайвих погоджень, за 2 робочих дні. Так само зможуть дозволи отримати і нові майданчики.

Крім цього, за словами Кличка, місто зробило 50% знижку на оренду комунального майна для малого та середнього бізнесу. При цьому, якщо нема можливості користуватися цим майном на період карантину, орендарів звільнили від оплати оренди.

Мер нагадав, що з 1 березня до 30 квітня ФОПів звільнили від сплати єдиного соціального внеску.

Водночас, за словами міського голови, Київ через скасування податків для малого та середнього бізнесу вже втратив 1,5 млрд гривень. 

Напередодні повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів із проханням відкрити метро від 25 травня. Він зазначив, що дедалі більше людей повертається на роботу і на місто чекає транспортний колапс.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
1014
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація