Кличко відреагував на петицію перейменувати одну з вулиць Києва на честь воїна "Да Вінчі"

Кличко відреагував на петицію перейменувати одну з вулиць Києва на честь воїна "Да Вінчі"

Дмитро Коцюбайло "Да Вінчі" / Фото: Дмитро Коцюбайло

Мер столиці Віталій Кличко виніс на електронне голосування пропозицію перейменувати одну з вулиць на честь воїна "Да Вінчі".

Міський голова столиці Віталій Кличко відповів на петицію з проханням перейменувати одну з вулиць Києва на честь загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі".

Відповідь з'явилася на сайті Київської міської ради.

Мер столиці пообіцяв розглянути пропозицію на електронному голосуванні.

"Пропозицію щодо перейменування однієї з вулиць у місті Києві на честь Дмитра Коцюбайла буде винесено на електронне рейтингове голосування", – йдеться у тексті відповіді.

Слід зазначити, що петицію зареєструвала акторка Ада Роговцева. У ній ініційовано перейменування вулиці Німанської у Києві на честь загиблого воїна з позивним "Да Вінчі". Чинна назва вулиці походить від річки Німан, що протікає у Калінінградській області РФ. 

Нагадаємо, боєць 67-ї окремої механізованої бригади, комбат Дмитро Коцюбайло з позивним "Да Вінчі" загинув у березні в бою під Бахмутом.

У Києві 10 березня відбулася масштабна церемонія прощання на Майдані Незалежності. Віддати останню шану прийшли, зокрема, президент Володимир Зеленський, головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний, очільник ГУР Кирило Буданов. Президент передав матері "Да Вінчі" Оксані Коцюбайло відзнаку "Хрест бойових заслуг", якою посмертно удостоєно її сина. А 1 грудня 2021 року Дмитро отримав звання Героя України із врученням ордену "Золота зірка".

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація