Кличко відповів, чи скасують у Києві зупинку громадського транспорту під час повітряної тривоги

Кличко відповів, чи скасують у Києві зупинку громадського транспорту під час повітряної тривоги

Фото: Associated Press

Скупчення людей на зупинках, які під час повітряної тривоги не йдуть до укриття, це їхня персональна відповідальність.

Мер Києва Володимир Кличко пояснив, чому під час повітряної тривоги зупиняється громадський транспорт та чи варто переглянути це рішення.

Про це він повідомив в інтерв'ю "РБК-Україна".

Так, за словами Кличка, це рекомендація військових, яка виконується для безпеки громадян, тому скасовувати це рішення не планується.

"Можна підняти інформацію, коли снаряд влучив у Миколаєві в автобус. Люди в автобусі є мішенню, і вірогідність загинути для великої кількості людей дуже висока. Це не "прихоть" Кличка чи когось іншого, це рекомендації військових, які спираются на безпеку. Тобто на зупинці люди повинні вийти із транспорту – і далі їхня особиста персональна відповідальність. Ми не можемо наражати їх на ризик загинути. Це ключові правила, які прописані і яких ми також дотримуємося виключно з огляду на безпеку", - наголосив мер столиці.

Кличко зазначив, що скупчення людей на зупинках, які під час повітряної тривоги не йдуть до укриття, це їхня персональна відповідальність.

"Те, що хтось безвідповідально ставиться до цього, вийшли з автобуса, роблять скупчення на зупинці і не йдуть в укриття – це їхня персональна відповідальність. Є правила повітряної тривоги, яких мають усі дотримуватися", - пояснив київський міській голова.

Нагадаємо, у Києві під час повітряної тривоги зупиняється громадський транспорт. На таке рішення не усі мешканці столиці відреагували позитивно і навіть намагалися його відмінити, зареєструвавши відповідну петицію. Проте Рада оборони міста Києва розглянула її, але не скасувала свого рішення від 1 серпня. Тобто транспорт у Києві продовжує зупинятися після оголошення повітряної тривоги.

Читайте також:

Зеленський за 27 листопада: Росія готує нові удари - не ігноруйте повітряну тривогу

Зеленський за 27 листопада: Росія готує нові удари - не ігноруйте повітряну тривогу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація