Кличко спустився у Київський метрополітен і показав на відео його роботу після карантину

Кличко спустився у Київський метрополітен і показав на відео його роботу після карантину

За словами Кличка, ситуація у столичному метро спокійна.

Мер Києва Віталій Кличко 25 травня, в перший день відновлення роботи столичної підземки, спустився у метро, аби перевірити дотримання усіх санітарних норм.

Про це він повідомив у Facebook.

Очільник Києва назвав ситуацію в метро спокійною. Водночас, він наголосив, що важливо дотримуватися правил безпеки. Оскільки, за його словами, "коли відкрили стільки місць публічного користування – важливо не допустити сплеску вірусу".

"Зранку я був у метро, яке від сьогодні відновило свою роботу в звичайному режимі. Подивився, що там відбувається в перший день його роботи. Ситуація спокійна", - повідомив Кличко.

Мер Києва зауважив, що метрополітен дотримується правил для безпечного перевезення пасажирів, зокрема:

  • дезінфікують кожен потяг перед кожним рейсом;
  • посилено дезінфікують усі пасажирські зони - вестибюлі та платформи станцій, касові вікна, турнікети, ручки дверей, поручні ескалаторів;
  • у вестибюлях та на платформах станцій нанесли розмітку для дотримання соціальної дистанції;
  • працівники метро забезпечені засобами індивідуального захисту;
  • на станціях розміщені інформаційні матеріали щодо обов’язкового масочного режиму для пасажирів, важливості дотримання дистанції, рекомендації використовувати рукавички під час поїздок;
  • пасажирів метро інформують про можливості безконтактної оплати за проїзд - задля уникнення черг та скупчення людей.
Київське метро: Перший день роботи

Друзі! Зранку я був у метро, яке від сьогодні відновило свою роботу в звичайному режимі. Подивився, що там відбувається в перший день його роботи. Ситуація спокійна. Для дотримання всіх норм та регламентів метрополітен здійснив необхідні заходи для безпечного перевезення пасажирів. Зокрема: - дезинфікують кожен потяг перед кожним рейсом - посилено дезинфікують усі пасажирські зони – вестибюлі та платформи станцій, касові вікна, турнікети, ручки дверей, поручні ескалаторів - у вестибюлях та на платформах станцій нанесена розмітка для дотримання соціальної дистанції - працівники метро забезпечені засобами індивідуального захисту - скрізь на станціях розміщені інформаційні матеріали щодо обов’язкового масочного режиму для пасажирів, важливості дотримання дистанції, рекомендації використовувати рукавички під час поїздок - пасажирів метро інформують про можливості безконтактної оплати за проїзд - задля уникнення черг та скупчення людей. Ми розпочали другий етап послаблення обмежень в столиці. І дуже важливо, наскільки кияни будуть дотримуватися правил безпеки. Наскільки свідомо будуть ставитися до ситуації. Бо, коли відкрили стільки місць публічного користування – важливо не допустити сплеску вірусу.

Опубликовано Віталій Кличко Понедельник, 25 мая 2020 г.

Нагадаємо, вранці 25 травня у Києві після 68 днів перерви запрацювало метро, але з новими правилами. Тепер метро працює без жетонів. Усі пасажири мають бути в масках. Дезінфікувати вагони будуть перед виходом на маршрут, а всі поверхні в підземці - декілька разів на день. Якщо у вестибюлі станцій збиратимуться натовпи, то пасажиропотік регулюватимуть.

Київське та харківське метро відновили роботу: чи багато пасажирів у підземках

Київське та харківське метро відновили роботу: чи багато пасажирів у підземках

Повʼязані теми:

Наступна публікація