Кличко розповів, як у Києві працюватимуть літні майданчики кафе й ресторанів від 12 травня

Кличко розповів, як у Києві працюватимуть літні майданчики кафе й ресторанів від 12 травня

Фото: УНІАН

Відкриті тераси зможуть почати роботу лише за певних умов.

У Києві від 12 травня карантинні обмеження, запроваджені через всесвітню пандемію коронавірусу, послаблять для літніх майданчиків кафе та ресторанів.

Про це заявив столичний мер Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

"Комісія з надзвичайних ситуацій міста затвердила умови для роботи літніх майданчиків кафе і ресторанів. Майданчики зможуть працювати тільки з дотриманням визначених норм безпеки", - наголосив він.

За словами Кличка, йдеться про: 

  • відстань між столиками 1,5 метра;
  • не більше двох відвідувачів за одним столиком (без врахування дітей до 14 років);
  • персонал забезпечений засобами захисту.

"Відкритим (літнім) та сезонним майданчикам, що отримували документи в 2019 році, Департамент містобудування та архітектури видасть нові документи на розміщення без опрацювання і зайвих погоджень. Терміном у 2 робочих дні. Стосуватиметься така процедура і нових майданчиків, що захочуть працювати з дотриманням всіх вимог", - додав мер Києва.

Окремо Кличко повідомив, що місто планує встановити для літніх та сезонних майданчиків символічну фіксовану суму пайової участі – 1 гривню.

"Для літніх майданчиків – до кінця жовтня цього року. Для сезонних – до кінця грудня. Розуміючи, що бізнес несе втрати і йому потрібна допомога", - додав він.

Брифінг Кличка щодо протидії коронавірусу

Дивіться наживо брифінг мера Києва Віталія Кличка щодо ситуації у столиці в умовах запровадженого коронавірусного карантину

Опубликовано ТСН Пятница, 8 мая 2020 г.

Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація