Кличко розповів, скільки підземних комунікацій Києва потребують заміни

Кличко розповів, скільки підземних комунікацій Києва потребують заміни

Фото: УНІАН

У Києві - близько 20 тис. км труб.

Майже 90% підземних комунікацій Києва зношені і потребують заміни.

Про це заявив мер міста Віталій Кличко в ефірі одного з українських телеканалів, - пише Укрінформ.

"У Києві є проблема зношеності труб, що не замінювалися десятками років. Ми бачимо, в якому стані дороги, але ми не бачимо, в якому стані комунікації під землею", - зауважив мер.

"Замінюючи труби, фахівці говорять, що величезні металеві труби іноді завтовшки з паперовий лист - іржа і корозія з'їдають метал, тому - і часті пориви, які трапляються в місті, втрати води і тепла. Ми в цьому напрямку інвестуємо кошти в заміну старих комунікацій на сучасні труби, які мають тривалий термін експлуатації ", - сказав Кличко.

Мер додав, що в Києві близько 20 тис. км труб.

Нагадаємо, що раніше відео, на якому зафіксовано момент прориву труби у Києві на Голосіївському проспекті, за три дні зібрав понад 2,5 млн переглядів на сторінці ТСН у Facebook.

Унікальні кадри з трьох камер спостереження ТСН опублікувала 29 травня, в день аварії. Найбільші світові ЗМІ використовували відео ТСН у своїх матеріалах, зокрема, ABC News, СNN і інші.

Нагадаємо, аварія сталася в результаті прориву труби діаметром 80 см. За словами очевидців, фонтан води досягав 7 поверху, розбив вікна будівель і припарковані машини. Воронка, що утворилася, становить мінімум 20-30 метрів. У "Київенерго" обіцяють, що збитки постраждалим буде компенсований у встановленому законодавством порядку.

Повʼязані теми:

Наступна публікація