Кличко розповів, скільки коштує лікування інфікованих новим коронавірусом

Дата публікації
Перегляди
7456
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко розповів, скільки коштує лікування інфікованих новим коронавірусом

Фото: УНІАН

На закупівлю медикаментів для пацієнтів з COVID-19 місто виділило 101 млн гривень.

У середньому лікування пацієнтів, інфікованих новим коронавірусом, обходиться у 5-15 тисяч гривень на добу.

Про це заявив мер Києві Віталій Кличко під час брифінгу 24 квітня.

"Сказати точно скільки грошей витрачають за добу на одного пацієнта неможливо, бо все залежить від ступеня тяжкості хвороби. Але, як говорять медики, в середньому надання допомоги обходиться у 5-15 тисяч гривень за добу лікування", - сказав він.

Кличко зазначив, що Департамент охорони здоров’я за кошти резервного фонду бюджету міста закупив ліки, що використовують для пацієнтів з COVID-19. Йдеться про 17 найменувань медпрепаратів. Це антибіотики, противірусні, протизапальні препарати та інші медикаменти. На їх закупівлю місто виділило 101 млн гривень.

Фото: ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
7456
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація