Кличко розповів про грандіозну реконструкцію улюблених місць киян та візитівок столиці

Кличко розповів про грандіозну реконструкцію улюблених місць киян та візитівок столиці

Фото: facebook/Віталій Кличко

Планують навести лад із торгівлею на Андріївському узвозі.

Протягом 2018 року в Києві продовжать оновлювати туристичну інфраструктуру міста. Зокрема, завершать реконструкцію Пейзажної алеї, Алеї художників, наведуть лад із торгівлею на Андріївському узвозі, продовжать реконструкцію зоопарку, оновлять Володимирську гірку та фунікулер.

Таке пообіцяв мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

Зокрема, австрійська компанія має замінити вагони Київського фунікулера на сучасні, які відповідають найвищим європейським вимогам безпеки та комфорту.

"Оновлений фунікулер стане більш комфортним, більш швидким та надаватиме якісніші послуги", – зазначив мер.

Навесні презентують оновлену вхідну групу на Труханів острів. Кличко пообіцяв, що будуть зв’язані дві туристичних зони – від Володимирської гірки до Арки дружби народів побудують мостовий перехід, і таким чином парк "Володимирська гірка" буде об’єднаний прогулянковим маршрутом з Трухановим островом.

Тим часом у зоопарку триває реконструкція, перша черга якої завершиться навесні. Кличко хоче зробити його одним з найкращих у Європі. Щоправда, торік столичний звіринець виключили з Європейської асоціації зоопарків, бо він не відповідав критеріям утримання тварин. Але на сьогодні його вже повернули до асоціації.

"Зараз триває реконструкція зоопарку. Першу чергу ми відкриємо цього року навесні. Мені сподобалася фраза директора Берлінського зоопарку, який колись сказав: якщо тварини викликають співчуття у відвідувачів – це не хороший зоопарк. Наша мета - щоби всі відвідувачі Київського зоопарку отримували позитивні емоції. Зараз робимо новий концепт звіринцю з архітекторами з Німеччини і Нідерландів, щоби в ньому не було кліток і був відкритий простір. Тварин від відвідувачів відділятимуть рови, що надаватиме відчуття відкритості й єдиного простору", - пообіцяв Кличко.

Кличко пообіцяв модернізувати столичний фунікулер

Кличко пообіцяв модернізувати столичний фунікулер

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація