Кличко розповів подробиці про третього інфікованого коронавірусом у Києві

Кличко розповів подробиці про третього інфікованого коронавірусом у Києві

Фото: УНІАН

Приватна клініка, в якій чоловік здавав тест, не повідомила владі про діагноз.

50-річний киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію, став третім у Києві інфікованим COVID-19.

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров'я, ні Центр громадського здоров'я.

Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій.

Зараз пацієнт перебуває вдома, на самоізоляції і отримує лікування під наглядом лікарів.

Нагадаємо, станом на 19 березня відомо про 18 випадків інфікування в Україні: десять у Чернівецькій області, три - у Києві, два у Київській області, по одному - в Житомирі та області, один у Донецькій області. Два випадки летальні - у Житомирській та Чернівецькій областях.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

Коронавірус в Україні

Коронавірус в Україні
Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація