Кличко розповів, коли почнуть ремонт Шулявського шляхопроводу

Кличко розповів, коли почнуть ремонт Шулявського шляхопроводу

Фото: КМДА

Вартість проекту з реконструкції мосту складає 400 млн грн.

Мер Києва Віталій Кличко розповів про проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині просп. Перемоги з вул. Гетьмана. 

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Мер зазначив, що роботи з реконструкції шляхопроводу розпочнуть цієї осені, і триватимуть півтора роки.

Розрахункова вартість проекту складає 400 млн грн.

"Я довіряю людям, які є експертами, займаються будівництвом все життя, які глибоко розуміють ситуацію. І тепер наше завдання – втілити цей проект максимально швидко та якісно", – підкреслив мер.

Фото: ТСН.ua

Зазначимо, що КМДА 18 травня цього року затвердила проект з реконструкції Шулявського шляхопроводу. Обраний проект не заважатиме наявній лінії метрополітену. Роботи під час реконструкції завдаватимуть найменше незручностей мешканцям прилеглих будинків. Зокрема, він не потребує відселення людей чи знесення житлових будинків, перекриття заїзду до будинків, що знаходяться поруч. Також він залишає доступ до зупинок громадського транспорту, передбачає розміщення підземних переходів, зберігає пішохідну зону. 

Нагадаємо, що у столиці почав руйнуватися Шулявський шляхопровід. Віталій Кличко доручив перевірити стан усіх шляхопроводів та мостів у Києві. Так, вже з 16 травня на реконструкцію перекрили шляхопровід біля станції метро "Нивки".

Фахівці із департаменту містобудування обирають проект реконструкції Шулявського мосту

Фахівці із департаменту містобудування обирають проект реконструкції Шулявського мосту

Повʼязані теми:

Наступна публікація