Кличко розказав, скільки відділень відремонтували у лікарнях Києва за останні роки

Кличко розказав, скільки відділень відремонтували у лікарнях Києва за останні роки

Кличко розказав, скільки відділень відремонтували у лікарнях Києва за останні роки

Фото: КМДА

За останні шість років відремонтували майже 140 відділень у столичних лікарнях.

У столиці з 2014 року відремонтували 139 відділень у міських лікарнях.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на брифінгу.

"За останні шість років повністю відремонтували 139 відділень у столичних лікарнях. Здійснили термосанацію 25 медичних закладів. Та суттєво оновили сім пологових будинків. Також Київ закупив понад 200 спецавтомобілів для "швидкої". Зокрема, 100 – для екстреної та невідкладної допомоги", – повідомив Кличко.

Також мер нагадав, що у контексті боротьби з пандемією коронавірусу підготували п'ять міських лікарень та два пологових будинки. На майже 900 ліжок.

"Також додатково створили місця в Олександрівській лікарні. Там облаштували ще один корпус для лікування хворих на коронавірус – на 70 ліжок. А також підготували місця у спеціалізованих медзакладах. Якщо знадобиться, для другої хвилі прийому хворих, місто підготувало майже 800 ліжок в іще у семи лікарнях столиці. У медзакладах міста сьогодні є 400 апаратів штучної вентиляції легень. А на початку року їх було 150", – сказав Кличко.

Нагадаємо, за даними столичного голови, усього в комунальних медзакладах з початку пандемії досліджено майже 73 тисячі зразків біоматеріалу методом ПЛР. А методом ІФА в столиці зробили близько 10 500 тестів. "Показник тестування в Києві сьогодні - найвищий в Україні. І становить 130 тестів на 100 тисяч людей", - підсумував мер Києва. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація