Кличко розказав, на які галузі у бюджеті Києва закладено найбільше коштів і хто отримуватиме надбавки

Дата публікації
Перегляди
3826
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кличко розказав, на які галузі у бюджеті Києва закладено найбільше коштів і хто отримуватиме надбавки

Фото: УНІАН

На надбавки для вчителів бюджетом столиці на 2020 рік передбачено 1 млрд 215 млн грн, для медиків – майже 468 мільйонів грн.

У Києві у 2020 році медикам та освітянам продовжить виплачувати надбавки, на які у міському бюджеті передбачено загалом понад 1,6 млрд грн.

Як повідомляє пресслужба КМДА, про це мер столиці Віталій Кличко заявив 6 лютого під час відкриття сесії Київради.

"Освітня та медична галузі – це галузі, на які столиця виділяє найбільше коштів з міського бюджету. І ці сфери залишаються для нас у пріоритеті", – підкреслив Віталій Кличко.

Він додав, що столична влада збереже програму місцевих стимулів для вчителів та медичних працівників, які отримуватимуть доплати з міського бюджету за рахунок програми місцевих стимулів.

"Незважаючи на те, що з 1 квітня медичні заклади переходять на нову модель фінансування – з державного бюджету, місто продовжить виплачувати стимулюючі надбавки для лікарів та медсестер", - наголосив Кличко.

Мер Києва заявив, що загалом надбавки для працівників освіти у столиці сумарно більші, ніж фінансування з державного бюджету і найвищі порівняно з іншими містами України.

Нагадаємо, у Міносвіти заявили, що протягом 2020 року близько 74 тисячам молодих (які мають стаж до 10 років) учителів виплатять по 21 тис. грн одноразової допомоги

Раніше міністерка освіти і науки Ганна Новосад нарікала на свою занизьку зарплату в 36 тис. грн. Мовляв, цих грошей не вистачить на дитину, якщо вона її народить. За її словами, після завершення роботи у міністерстві вона не матиме заощаджень, бо зі своєї зарплати багато витрачає на поточні витрати, які потрібні на утримання офісу.

Новосад у грудні минулого року отримала 138 412 грн, зокрема надбавки – 42 412 грн та премії 96 000 грн. У вересні її заробітна плата становила 38 288 грн, в жовтні – 37 981 грн, в листопаді – 39 103 грн. Таким чином, середня плата за 2019 рік на посаді міністра склала 63 446 грн. 

Сучасний вчитель: проблеми та перспективи – розмова з Ганною Новосад

Сучасний вчитель: проблеми та перспективи – розмова з Ганною Новосад

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
3826
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація