Кличко розказав, коли закінчиться "чистове" асфальтування Шулявського шляхопроводу

Кличко розказав, коли закінчиться "чистове" асфальтування Шулявського шляхопроводу

Фото: КМДА

Верхній шар асфальто-бетонного покриття мають облаштувати найближчими днями.

Тривають підготовчі роботи до «чистового» асфальтування Шулявського шляхопроводу. Там найближчими днями мають облаштувати верхній шар асфальто-бетонного покриття.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на брифінгу 10 липня.

"Я перепрошую киян за тимчасові незручності, що будуть на Шулявці у ці дні. Дорожники зроблять все, щоб оперативно здійснити необхідні роботи", - зазначив він.

Кличко додав, що цього року у різних районах столиці оновлять понад 760 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів.

"Цього року ми плануємо оновити понад 760 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів у районах столиці. Велику програму з ремонту дворів у всіх районах ми розпочали минулого року. І в 2019-му оновили 827 дворів. Деякі з них не бачили ремонту по 40-50 років! Якщо минулого року роботи здійснювали переважно у невеликих дворах та проїздах, то тепер – зосередилися на територіях площею понад 1000 квадратних метрів. Це – наймасштабніше оновлення дворів за останні десятиріччя", – підкреслив мер Києва.

За словами Кличка, майже на 200 об’єктах роботи вже завершили. Ще понад 200 об’єктів – на фінальній стадії. Тривають роботи і в інших дворах та проїздах, що запланували.

"Найбільше об’єктів – 108 – вже майже завершили в Дарницькому районі. На їх оновлення район отримав із бюджету міста майже 64 мільйони гривень", – повідомив міський голова.

Нагадаємо, ремонтні роботи на Шулявському шляхопроводі почалися 9 липня і триватимуть приблизно 8-10 днів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація