Кличко прокоментував терміновий аудит у КМДА

Він обіцяє сприяти перевірці.

Кличко прокоментував терміновий аудит у КМДА

© УНІАН

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що КМДА усіляко сприятиме проведенню аудиту для розвінчання чуток про корупцію.

Про це він сказав під час пресконференції 17 вересня.

"Зараз розповсюджують чутки: корупція, Кличко корумпований! Я вас прошу – ми працюємо абсолютно відкрито. Понад сто людей було звільнено через корупцію. Документи відправлені до правоохоронних органів. Служба внутрішнього аудиту завжди працює", - наголосив Кличко.

"Тим не менш, щоб різних чуток не було, ми відправили офіційний лист в державну аудиторську службу: будь ласка, ми абсолютно відкриті, обіцяємо надати всі матеріали для цієї перевірки", - додав міськголова.

Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єра Гончарука з проханням провести аудит роботи мера Києва Віталія Кличка та КМДА. 

Згодом глава Уряду України Олексій Гончарук розпорядився провести аудит діяльності Київської міської державної адміністрації та окремих столичних райдержадміністрацій. 


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie