Кличко прокоментував можливу участь актора "Кварталу 95" Кошового у виборах мера Києва

Кличко прокоментував можливу участь актора "Кварталу 95" Кошового у виборах мера Києва

Фото: УНІАН

Мер Києва не виключає такої можливості.

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що на наступних виборах мера Києва буде представник з команди президента Володимира Зеленського. Київський міський голова не виключає, що ним стане актор "Кварталу 95" Євген Кошовий.

Про це він розповів під час інтерв'ю theБабель.

Кличко пригадав, що "на одному з днів народжень", де ведучими були Зеленський та Кошовий пожартував про мерські перспективи останнього.

"Не пам'ятаю, чий це був день народження. Я тоді пожартував, що якщо Зеленський стане президентом, то Кошовий, який у виступах "Кварталу" постійно приміряє пояс Чемпіона світу [з боксу], напевно, почне приміряти крісло мера. Цей жарт добре сприйняли", – пригадав мер.

Щодо майбутніх виборів міського голови Києва, то Віталій Кличко вважає, що там буде представник від Зеленського.

"Я не виключаю, що на наступних виборах мера буде величезна кількість кандидатів, зокрема й кандидат від політичної сили президента. Якщо Кошовий хоче бути мером, заради Бога. Бажання може бути в багатьох. Питання в іншому: мером може стати тільки той, у кого, крім бажання, є підтримка киян", – додав він.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський на зустрічі із мером Києва Віталієм Кличком підтвердив інформацію про те, що збирається призначити на посаду голови Київської міської державної адміністрації свою людину.

Віталій Кличко сказав президенту про те, що ініціатива глави держави - позбавлення мера виконавчих повноважень - це повернення методів Януковича. "Позбавлення Києва самоврядування, коли мер виконує декларативну функцію, а містом керує призначена зверху людина, яку громада не обирає і яка не несе жодних зобов'язань, такого немає в жодній європейській столиці, в жодному місті. Я переконаний і озвучив це, що, якщо так потрібно мати в столиці свого мера, нехай відбудуться дострокові вибори. Нехай кияни оберуть того, кому вони довіряють", - заявив мер.

Повʼязані теми:

Наступна публікація