Кличко прокоментував жарти "95 кварталу" про себе: "Мені було неприємно"

Кличко прокоментував жарти "95 кварталу" про себе: "Мені було неприємно"

Фото: Facebook/Кличко - мер

Мер Києва припустив, що складні стосунки із президентом у них склалися через те, що він не є представником цієї влади.

Мер Києва Віталій Кличко розповів, чому у нього напружені стосунки із президентом Володимиром Зеленським та прокоментував жарти "95 кварталу" про себе.

Про це він розказав в інтерв'ю "Українській правді".

На запитання, чому він і Зеленський так "один одного не люблять", Кличко зазначив, що до президента у нього неприязні немає.

Але водночас зазначив, що жарти "95 кварталу" йому були неприємні. 

"Я не є прихильником "95 кварталу", багато жартів були нижче плінтуса. Відверто хочу сказати, мені було неприємно чути ці жарти. Я навіть зустрів… як його, без зачіски той, Кошового. Ми з братом були на якомусь дні народження, де він розважав публіку. Кажу йому: "Ну, ти жартуєш, приміряєш мій пояс". Після цього він почав говорити: "Клички мене впіймали вдвох і хотіли побити", - розповів очільник столиці.

Кличко на цю тему каже: "Щоб мені когось побити, у них грошей не вистачає на це. Я як професійний спортсмен бити просто так не можу – тільки за великі гроші, яких навіть у цих хлопців не знайдеться".

Відповідаючи на запитання, чому у них напружені стосунки із Зеленським, мер Києва зазначив, що це запитання для нього також дуже цікаве.

"Чому? Думаю, що через те, що я не є представником цієї влади. По-друге, багато речей їх дратують. Наприклад, коли місто сказало, що готове допомогти уряду у закупівлі вакцин. Я використовував свої зв’язки. Більш того, потім були розіслані листи, що єдиним контрагентом з закупівлі вакцини може виступати виключно уряд. Ми допомагаємо, але як у випадку локдауну і як у випадку вакцини, це сприймається як перевищення повноважень Кличком", - підсумував він.

Нагадаємо, 18 травня Віталій Кличко заявив, що до нього у двері "ломились" правохоронці. Згодом в СБУ заявили, що "жодного стосунку до пана Кличка це не має", а силовики проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів. Вони відбуваються одразу в кількох локаціях, в тому числі і в будинку, де проживає мер столиці.

Зазначимо, що 16 травня Кличко повідомив, що вимагає від правоохоронців звіту щодо статусу справ, документи щодо яких Київська міська державна адміністрація передавала за результатами аудитів.

Читайте також: 

Новини України: силовики проводили обшук у будинку, де мешкає Кличко, але не "погостювали" у мера

Новини України: силовики проводили обшук у будинку, де мешкає Кличко, але не "погостювали" у мера

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація