Кличко про свої президентські амбіції: "Що я вам поганого зробив?"

Кличко про свої президентські амбіції: "Що я вам поганого зробив?"

Сайт Віталія Кличка

Мер Києва зазначив, що у нього навіть немає виборчого штабу, який готує його до президентських виборів.

Однією з причин конфлікту мера Києва Віталія Кличка з Офісом президента називають президентські амбіції мера.

Кличко розказав, чи справді це так, в інтерв'ю "Українській правді".

"Відповідаю на це питання. Багато чуток, багато спекуляцій. По-перше, у нас вибори президента будуть за три роки... За три роки може відбутися стільки різних подій і всього іншого! По-друге, ті, хто до мене підходять і кажуть: "Давай, іди на президента". Я їм кажу: "Що я вам поганого зробив?", – каже він.

Кличко додав, що президентство – це велика напруженість, відповідальність і за внутрішню політику, і за зовнішню: "Ворогу не побажаєш, яке там складне навантаження".

"Це не привілеї. Це випробування", – вважає Віталій Кличко. 

Мер Києва наголосив, що ніколи не говорив, що буде на наступних виборах балотуватися у президенти.

"Я довго жив за кордоном – в Америці та Німеччині. Я повернувся, тому що хочу жити в Україні. У тій країні, де в мене батьки, де в мене друзі, де мій менталітет. І я щиро ставлю собі запитання: чому Польща, Чехія, Словаччина змогли робити реформи у дуже короткий термін, а ми лише декларуємо? Є гарне прислів’я: хочеш зробити добре – зроби сам", – зазначив він.

Кличко додав, що хоче зробити з Києва європейське місто.

"Ця риторика може комусь не сподобатися, але я хочу зробити з Києва європейське місто. Я роблю все для цього, я живу в цьому кабінеті і у мене немає часу для друзів, родини тощо. Я знаю зі спорту: хочеш отримати результат – повинен віддатися на 110% справі. Лише так ти можеш бути кращим. Тому роблю все, щоб змінити Київ", – зазначив він.

Кличко додав, що взяв відповідальність за місто Київ, і буде нечесно все кидати і розказувати, що у нього є кращі амбіції.

"З міста Києва я роблю європейське місто. Коли мені це вдасться зробити – потім будемо говорити на цю тему (президентські амбіції, – ред.). Якщо не вдасться – вибачте, будь ласка, але бажання щодо президентства є у багатьох людей", – пояснив він.

Мер Києва зазначив, що розмов про президентські вибори він ні з ким не вів. І додав, що у нього немає виборчого штабу, який готує його до президентських виборів.

Зазначимо, водночас Володимир Зеленський на пресконференції 20 травня заявив, що його нічого не пов'язує з міським головою столиці, окрім того, що це його вертикаль. І додав, що не вважає Кличка своїм конкурентом.

Нагадаємо, на церемоній відкриття Дня Європи мер Києва зазначив, що міська влада щодня працює, щоб Київ розвивався як сучасна європейська столиця, ставав зручнішим та комфортнішим для його мешканців та гостей. Він наголосив, що "Україна – це Європа, а Київ – європейська столиця".

Наступна публікація