Кличко про падіння стовпів на Шулявському мосту: підрядник давав гарантію на 50 років

Кличко про падіння стовпів на Шулявському мосту: підрядник давав гарантію на 50 років

За словами Віталія Кличка, генпідрядник тепер здійснить усі роботи власним коштом.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що обурений тим, що на Шулявському шляхопроводі, відкритому рік тому, впали три опори освітлення. Він наголосив, що на новий міст підрядник дав гарантію 50 років.

Про це Віталій Кличко сказав на брифінгу і додав, що вчорашній інцидент на Шулявському мосту обурив киян.

"Повідомляю, що фахівці обстежили всі опори освітлення. Ті, що викликали сумніви щодо надійності укріплення, - демонтували. Вночі підрядник здійснив демонтаж шести опор. І оперативно встановить стовпи з посиленням несучої конструкції. Підкреслю: генпідрядник, який давав гарантію на експлуатацію об’єкту, здійснить усі роботи власним коштом", - сказав мер.

Кличко додав, що "Дирекція будівництва шляхо-транспортних споруд", як замовник будівництва, звернеться до суду щодо відшкодування підрядником збитків за пошкоджені автомобілі киян.

"Висновки щодо якості робіт та безпечності експлуатації об’єкту надає компанія з технічного нагляду – як незалежна організація. Прокуратура столиці порушила кримінальну справу за статтею "Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд", - підсумував мер столиці.

Нагадаємо, що 15 грудня близько 14:00-15:00 сталося падіння трьох опор освітлення в районі транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі. Один зі стовпів упав на машину. Опори розташовані на смузі руху в напрямку вул. В. Гетьмана та вул. О. Довженка.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до поліції через падіння стовпів на Шулявському мосту. Кличко наголосив, що однозначно головна відповідальність - на генеральному підряднику, який відповідає за якість робіт. 

Зазначимо, 27 лютого 2017 року шляхопровід обвалився. Уламки впали на припарковані під мостом автомобілі. Міський голова Києва Віталій Кличко сказав, що "міст втомився". Тоді початок реконструкції запланували на листопад 2018 року, але строки перенесли на січень 2019 року. Не розпочавши роботи взимку, у мерії пообіцяли, що старт відбудеться усередині березня. 

Після кількох перенесень строків реконструкцію розпочали і міст відкрили 28 грудня 2019 року. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація