Кличко про наступну хвилю коронавірусу: Київ готується до найгіршого сценарію

Кличко про наступну хвилю коронавірусу: Київ готується до найгіршого сценарію

Фото: facebook.com/evgeny.istrebin

Наступну хвилю пандемії епідеміологи прогнозують вже на початку осені.

Київ готується до найгіршого сценарію розвитку подій із захворюваністю на коронавірус. Масова вакцинація – єдиний спосіб уникнути стрімкого розповсюдження вірусу і повторення локдауну.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі "Українського радіо".

"Я сподіваюся, що всі почують заклики щепитися. Бо єдиним захистом від подальшого розповсюдження коронавірусу є масова вакцинація. Ми сьогодні робимо все. І щодня велика кількість киян, 20-30 тисяч людей, вакцинуються в столиці. Я сподіваюся, ця тенденція не зменшиться. І до кінця року майже всі мешканці столиці отримають щеплення. І я сподіваюся, що всі дослухаються. І ми уникнемо страшних речей. Уникнемо нових обмежень на транспорті, спецперепусток та інших суворих обмежень. Єдиний вихід сьогодні – це вакцинація", – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що місто готується до можливої наступної хвилі пандемії, яку епідеміологи прогнозують вже на початку осені.

"Ми готуємося до різних сценаріїв розвитку подій. Навіть до найгіршого. Але будемо робити все, щоб цього уникнути. Лікарні готові, ліжка є, зокрема, і обладнані подачею кисню. Персонал лікарень вже досвідчений, добре підготовлений. Закуплені необхідні ліки та засоби індивідуального захисту", – підсумував Кличко.

https://www.facebook.com/evgeny.istrebin

Нагадаємо, у Києві від 19 серпня у столиці працюватимуть мобільні пункти вакцинації від COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація