У Києві з'явиться канатка і нові зони відпочинку

У Києві з'явиться канатка і нові зони відпочинку

Фото: КМДА

Поштова площа стане туристичним хабом, звідки можна буде дістатися до найгарніших локацій Києва.

Мер Києва Віталій Кличко презентував концепцію розвитку інфраструктури прибережних територій та зон відпочинку Києва.

Про це повідомляє КМДА.

Він зауважив, що в цій концепції значна увага приділена розважальній інфраструктурі та інфраструктурі для активного відпочинку на Трухановому острові та в Гідропарку.

За словами мера, у Києві з'виться канатна дорога, яка буде розпочинатися від Арки Дружби народів і до Труханова острова. Також будуть облаштовані станції канатної дороги і на Поштовій Площі, екскурсійно-оглядові вежі, пішохідні зони на Контрактовій площі.

Канатна дорога біля Арки Дружби народів. / Фото: КМДА

А ще в Києві встановлять найбільший в Україні флагшток Державного прапору, висота якого складатиме 75 метрів, і наразі тривають консультації щодо цього з ЮНЕСКО, оскільки схили Дніпра перебувають під охороною цієї організації.

Зокрема, під пішохідним мостом буде облаштований автомобільний паркінг.

"У цьому проекті будуть об'єднані маршрутами знакові місця Києва. А Поштова площа стане туристичним хабом, звідки можна буде дістатися до найгарніших локацій Києва", – наголосив столичний голова.

Фото: КМДА

Віталій Кличко підкреслив, що раніше бюджет країни та економічна ситуація не дозволяли розпочати цей проект.

Кличко звернув увагу на те, що столична влада вже відновила роботу київських фонтанів, відкрила оновлену пішохідну зону на Поштовій площі, реконструювала київський велотрек та відкрила парк "Наталка".

Нагадаємо, що мер Києва Віталій Кличко планує побудувати на території Гідропарку парк розваг. На цей проект було виділено 11 млн грн.

Повʼязані теми:

Наступна публікація