Кличко пояснив, де у Києві ще є проблеми з опаленням і чому

Кличко пояснив, де у Києві ще є проблеми з опаленням і чому

Фото: Associated Press

В Києві хочуть залучити генератори, щоб заживити максимальну кількість котелень.

У Києві станом на вечір 23 грудня діють екстрені відключення світла, водо- і теплопостачання відбуваються у штатному режимі. Проблеми з опаленням лише там, де робота котелень залежить від електроенергії.

Про це повідомив мер Києві Віталій Кличко. 

"Ситуація з електроенергією в країні, і в Києві зокрема, залишається складною. Діють екстрені графіки відключень електрики. В першу чергу, електроенергією забезпечують об’єкти критичної інфраструктури, медичні заклади, пологові будинки, воєнні шпиталі", - пояснив Кличко.

За його словами, фахівцям вдалося стабілізували теплопостачання. За винятком випадків, де робота котелень залежить від подавання світла. Але наразі працюють над тим, щоб залучити генератори, аби заживити максимальну кількість котелень.

"Комунальники сьогодні - справжні герої. Вони працюють у посиленому режимі, щоб відрегулювати роботу обладнання після відновлення подачі електроенергії, щоб стабілізувати ситуацію в енергосистемі", - додав міський голова.

Нагадаємо, начальник КМВА Сергій Попко пояснив, що головною проблемою із відновленням світла є не генерація, а доставлення живлення споживачам. Саме через зруйновані мережі та вузли більшість киян не можуть отримати світло до своїх домівок.

Тим часом у Києві збільшили кількість пунктів обігріву. 52 нові пункти оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. 

За даними КМВА, станом на 23 грудня в Білій Церкві, Василькові, Фастові енергетикам вдалося вийти на графік відключень 4/4. Схожий графік і у Вишгородському районі. Найскладніша ситуація в Бучанському, Броварському та частково Бориспільському районах.

Як повідомлялося, 22 грудня Київ отримав від Данії 9 потужних генераторів. Один із них встановлять у геріартричному пансіонаті, інші - в котельнях комунального підприємства "Київтеплоенерго".

Читайте також:

Відключення світла, перебої зі зв'язком, іпотека та програма єОселя в Дії | Банік

Відключення світла, перебої зі зв'язком, іпотека та програма єОселя в Дії | Банік

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація