Кличко пояснив, чому в Києві злетіли ціни за проїзд в громадському транспорті

Кличко пояснив, чому в Києві злетіли ціни за проїзд в громадському транспорті

Фото: Facebook/Кличко - мер

Мер запевняє, що це вимушений захід.

Віталій Кличко заявив, що підвищення вартості проїзду в столичному громадському транспорті необхідне для належної роботи, розвитку та оновлення транспортної інфраструктури столиці.

Про це йдеться на сайті мера Києва.

"Ми змушені підняти ціну на проїзд", - сказав він і додав, що транспорт в Києві має належно працювати, бути безпечним та комфортним, вчасно ремонтуватися та оновлюватися. Кличко зазначив, що підвищення ціни пов’язане з тим, що нинішня собівартість проїзду набагато вища, ніж вартість квитка. Разом з тим є необхідність розвитку та оновлення транспорту в Києві, і на все це потрібні значні кошти.

Також Кличко сказав, що нині не вистачає водіїв громадського транспорту, оскільки люди не хочуть йти працювати на низьку заробітну плату і змушені шукати роботу за кордоном. Тож столична влада має підвищити зарплату водіям. Окрім цього, Кличко відзначив, що для пільгових категорій громадян буде збережений безкоштовний проїзд.

Нагадаємо, нові тарифи на проїзд набувають чинності з 14 липня. Наймовірніше, до кінця літа слідом за цим підвищать вартість послуг і приватні перевізники.

У столиці підвищать плату за проїзд у громадському транспорті

У столиці підвищать плату за проїзд у громадському транспорті

Повʼязані теми:

Наступна публікація