Кличко повідомив про третього пацієнта в Києві, який може бути інфікований коронавірусом

Кличко повідомив про третього пацієнта в Києві, який може бути інфікований коронавірусом

Фото: УНІАН

У столиці офіційно підтверджено поки що два випадки зараження.

Ще одна людина в Києві може бути інфікована новим коронавірусом COVID-19. Тести спочатку зробили в приватній клініці, а тепер їх перевіряють у сертифікованій лабораторії.

Про це в ефірі "Українського радіо" сказав міський голова Києва Віталій Кличко.

"Ситуація у нас не змінилася за останні часи. Є підозри, одна людина зробила тести у приватній клініці, і зараз ці тести ще раз додатково відправлені в лабораторію. Тільки після 24 годин ми зможемо чітко сказати, чи людина інфікована, чи ні. Багато приватних клінік роблять тести, але ми спираємося виключно на висновки фахівців, ті лабораторії, які сертифіковані. І на сьогодні наша ключова лабораторія має дати чітку відповідь на це питання", - зазначив мер.

Станом на 22:00 18 березня в Україні зафіксовано 16 випадків COVID-19: десять у Чернівецькій, один у Житомирській, два у Київській, один у Донецькій областях, а також два у місті Києві. Протягом середи отримано пацієнтів 51 та 103 контактні особи. За даними регіональних лабораторій, протестовані за сьогодні методом ПЛР 6 зразків, всі негативні.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом - один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація